Impeachment: American Crime Story

Impeachment: American Crime Story
Ekim'de FOXCRIME’da

 

İlk sezonunda 90’lı yılların en çok ses getiren olaylarından O. J. Simpson’ın cinayet davasını, ikinci sezonunda ise dünyaca ünlü modacı Gianni Versace cinayetini ekrana taşıyan, FOXCRIME ekranlarının Altın Küre ve Emmy ödüllü dizisi “American Crime Story” merakla beklenen yeni sezonu “Impeachment: American Crime Story” ile sizlerle!

 

Emmy ödüllü yapımcı Ryan Murphy imzalı “American Crime Story” yeni sezonu “Impeachment: American Crime Story”de yine oldukça iddialı bir konuya odaklanıyor: Dizi, 90’lı yıllarda tüm dünyada dikkat çeken dönemin ABD Başkanı Bill Clinton ve o dönem Beyaz Saray’da görev yapan Monica Lewinsky arasındaki ilişkiye ve sonrasında yaşananları ele alıyor. Bir başka deyişle, ABD’de o dönem yaşanan ve ulusal bir krize dönüşen olayları, olayların merkezindeki kadınların (Monica Lewinsky, Linda Tripp ve Paula Jones) gözünden anlatan dizi, yaşananları ve yaşananların perde arkasını izleyicilerle buluşturuyor.

 

Yapımcıları arasında, olayların başkahramanlarından Monica Lewinsky’nin de yer aldığı “Impeachment: American Crime Story” 4 Ekim’den itibaren her pazartesi 23.10’da ilk kez ve sadece FOXCRIME ekranlarıyla evlerinize konuk olacak. Dizide Altın Küre ve Emmy ödüllü oyuncu Sarah Paulson’ı Linda Tripp, ünlü oyuncu Clive Owen’ı Bill Clinton, Beanie Feldstein’ı Monica Lewinsky ve Edie Falco’yu ise Hillary Clinton rollerinde izleyeceğiz. 

 

“Impeachment: American Crime Story” ilk bölümüyle 4 Ekim Pazartesi 23.10’da FOXCRIME ekranlarında. Diziyi Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneğiyle izleyebileceğinizi de hatırlatalım.