Eğitim Portalı Hizmeti

Servisler

Eğitim Portalı Hizmeti


Öğrenci hesabı alan müşterilerimize 1 adet veli hesabı ücretsiz verilmektedir. Birden fazla veli hesabı talep edilmesi durumunda; aylık 1 TL/adet bedelle ve yıllık 12TL/adet bedelle ikinci ve daha fazla sayıda veli hesabı alınabilir. Uydunet abonelerinden yıllık taksitli seçeneğiyle Astronot hizmetine abone olan müşterilerin ikinci ve daha fazla veli hesabı talep etmesi durumunda; veli hesabı bedeli de 12 ay taksitle abonelere yansıtılacaktır.

Eğitim portalımıza http://www.astronot.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Astronot Eğitim portalimiz hizmete kapatılmıştır.

Süresi Biten Kampanyalar


İLK 2 AY ÜCRETSİZ KAMPANYASI

KATILIMCI YENİ ABONELİK KAMPANYASIZ TARİFE KAMPANYA KAPSAMINDA TARİFE TAAHHÜT
UYDUNET ABONESİ ASTRONOT YILLIK PEŞİN ABONELİĞİ 30 TL PEŞİN 25 TL 12 AY ASTRONOT TAAHHÜTÜ
UYDUNET ABONESİ ASTRONOT YILLIK TAKSİTLİ ABONELİĞİ 36 TL (3TL*12AY=36TL) TAKSİTLİ 30 TL (İLK 2 AY ÜCRETSİZ 3TL*10AY=30 TL) 12 AY ASTRONOT TAAHHÜTÜ
• Kampanya 10.09.2012 – 31.12.2012 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

• Kampanya kapsamında abonelerin, Astronot hizmetine 12 ay abone kalmayı taahhüt etmeleri zorunludur.

• Kampanyaya Uydunet abonesi olan müşteriler, Astronot hizmeti alarak katılacaklardır.

• Astronot hizmeti abonelere yıllık peşin ve yıllık taksitli alternatifleriyle sunulacaktır.

• 30 TL olan yıllık peşin Astronot tarifesi, Kampanya kapsamında; 25 TL olarak abonelere sunulacaktır.

• 12 ay boyunca aylık 3 TL taksit yansıtılan yıllık taksitli Astronot abonelerine ise, hizmet ilk 2 ay ücretsiz sunulacak, 3. Aydan itibaren taksit yansıtılmaya başlanarak; 3TL*10 ay=30 TL olarak ücretlendirme yapılacaktır.

• Müşterinin Uydunet aboneliği sonlandırması ya da Astronot aboneliğini sonlandırması durumunda; ASTRONOT’a yıllık peşin tarifesi ile abone olan müşteriye, abonelik lisansı bitene kadar hizmet verilmeye devam edilir. Aboneye ücret iadesi yapılmaz. Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden alınmayan tarife indirimi de (5 TL) tahsil edilecektir.

• Müşterinin Uydunet aboneliği sonlandırması ya da Astronot aboneliğini sonlandırması durumunda; Astronot’a yıllık taksitli tarifesi ile abone olan müşteriye, abonelik lisansı bitene kadar hizmet verilmeye devam edilir. ASTRONOT hizmetine ait ödenmemiş taksitleri ilgili ayın faturasına yansıtılır ve aboneden tahsil edilir. Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden alınmayan tarife indirimi de (6TL) tahsil edilecektir.

• Kampanyaya katılan müşteri; Türksat Astronot Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi’ni, Gizlilik ve Güvenlik Politikasını ve Eğitim Portalı Kullanım Şartlarını kabul etmiş olur.

• Uydunet Hizmeti, Kablo TV Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.

• Türksat tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerde oluşacak değişiklikler tüm müşterilere yansıtılır.

• Türksat belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.