Kampanyalar

Kampanyalar

İnternet Kampanyaları
Turuncu Kampanya

Turuncu Kampanya

Kampanya 01.04.2014 – 30.06.2014 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında, 24 ay taahhüt istenecektir. Kampanyadan otel motel aboneleri dışında, bireysel tarifede olan aboneler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir.
   
Turkuaz Fırsat

Turkuaz Fırsat

• Kampanya 01.01.2014 – 30.06.2014 tarihleri arasında geçerli olacaktır. • Kampanya kapsamında, 12 ay taahhüt istenecektir. • Kampanyadan otel motel aboneleri dışında, bireysel tarifede olan aboneler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir.
   
Mavi Fırsat

Mavi Fırsat

• Kampanya 01.01.2014 – 30.06.2014 tarihleri arasında geçerli olacaktır. • Kampanyadan otel motel aboneleri dışında; bireysel tarifede olan aboneler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir. • Kampanya kapsamında aboneler; 10 Mbps 50 AKN Ekosınırsız tarifesine ve Teledünya Temel Pakete aynı anda abone olacaklardır.
   
Konuşturan Modem Bizden Kampanyası

Konuşturan Modem Bizden Kampanyası

Kampanya kapsamında aboneler; istedikleri Uydunet tarifesine abone olacaklardır. Kampanya kapsamında abone olunan Uydunet hizmeti tarife üzerinden sunulacaktır. Kablo TV Kurulum ve Uydunet Aktivasyon ücretleri alınmayacaktır. Müşterilere kablosuz modem ücretsiz verilecek ve 24 ay taahhüt istenecektir.
   
Facebook Kampanyası

Facebook Kampanyası

Kampanya kapsamında Teledünya temel paket aboneleri, bir ay boyunca Teledünya üst paketi veya Altın sinema paketini; Teledünya Üst Paket aboneleri, Altın sinema paketini şifresiz olarak izleyebileceklerdir.
   
E-Fatura Kampanyası

E-Fatura Kampanyası

Kampanya kapsamında Teledünya temel paket aboneleri, bir ay boyunca Teledünya üst paketi veya Altın sinema paketini; Teledünya Üst Paket aboneleri, Altın sinema paketini şifresiz olarak izleyebileceklerdir. Kampanya kapsamında abonelerden taahhüt istenmeyecektir.
   
1