Kablo Bulut

Kablo Bulut ile güvenle depola, kolayca paylaş, istediğinde eriş!

Kablo Bulut Nedir?

Bulut ortamında, depolama alanları ölçüsünde dosyalarınızı saklayabileceğiniz, istediğiniz dosyaları başka kullanıcılarla paylaşabileceğiniz ve dış ortamdan erişilebilen bağlantılarla şifreli ya da şifresiz olarak açık paylaşımlar oluşturabileceğiniz web, mobil ve masaüstü tabanlı bir dosya barındırma uygulamasıdır. Kablo Bulut hizmeti ile yüksek miktarda veriyi hızlı bir şekilde alanınıza yüklemek, alanınızdan indirmek mümkündür. İndirme ve yükleme hızı kullanıcının internet hızına ve kullandığı donanıma bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Uygulamaya Nasıl Giriş Yaparım?

Uygulamayı indirdikten sonra ekstra bir şifre gereksinimi olmadan, email adresiniz ve Kablo Online İşlem Merkezi şifreniz ile sisteme giriş yapabilirsiniz. 

Kablo Bulut Uygulaması İle Neler Yapabilirim?

  • Kablo Bulut ile saklama alanındaki istediğiniz veriyi okuyabilir, değiştirebilir, paylaşabilirsiniz.
  • Kablo Bulut hizmeti ile başka bir paylaşım programı veya site kullanmaksızın şifre atayarak sizin belirlediğiniz kişilerle güvenli ve şifreli bir şekilde dosya paylaşabilirsiniz.
  • Kablo Bulut hizmeti ile yüksek miktarda veriyi hızlı bir şekilde alanınıza yüklemek, alanınızdan indirmek mümkündür. İndirme ve yükleme hızı kullanıcının internet hızına ve kullandığı donanıma bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.
  • Kablo Bulut hizmeti ile telefon hafızanızdaki resimleri kolayca yedekleyebilir, otomatik yedekleme yapabilirsiniz.
  • Kablo Bulut ile rehberinizi güvenle yedekleyebilirsiniz.

Kablo Bulut Hizmetine Erişim

Kablo Bulut hizmetine Windows, Mac, iOS, Android işletim sistemlerinden erişilebilir. Kablo Bulut uygulamasıyla bilgisayar, tablet bilgisayar ve cep telefonundan hızlı bir şekilde erişilebilir ve veri paylaşılabilir.

Kablo Bulut'a Ait Bazı Özellikler

  • Kablo Bulut hizmeti Analog KabloTV ile beraber sunulabilmektedir.
  • Devir/İptal başvurusundan sonra 1 hafta boyunca Kablo Bulut hizmetine erişim imkanı sunulacak olup bu sürenin sonunda veriler geri dönüşümü mümkün olmayacak şekilde silinmektedir.
  • Kablo Bulut hizmeti devredilememektedir.
  • Borçtan hizmet kesme süresi boyunca Kablo Bulut hizmetinde müşteriler sadece görme yetkisinde olacaklardır.
  • Kablo Bulut hizmeti askıya alınmamaktadır. Askıda geçen süre zarfında Kablo Bulut hizmeti kullanılmaya devam edilebilecek, fatura askıya alma bittikten sonra tek seferde yansıtılacaktır.

Kablo Bulut Hizmet Tarifeleri

Tarife Tipi (GB) Fiyat (TL/Ay)
25 GB Saklama Alanı7,50 TL/Ay
50 GB Saklama Alanı9,00 TL/Ay
100 GB Saklama Alanı12,00 TL/Ay
250 GB Saklama Alanı19,50 TL/Ay
500 GB Saklama Alanı30,00 TL/Ay
1 TB (1000 GB) Saklama Alanı60,00 TL/Ay

* Tarifelere %20 oranında KDV dahildir.

* Tüm Kablo Bulut hizmet tarifeleri için engelli müşterilere %25, gazi ve şehit yakınlarına %25 indirim uygulanmaktadır.

Available on the App Store Get It on Google Play Bilgisayarınızdan Kullanın
App Store
Uygulamamızı indirin
Google Play
Uygulamamızı indirin