Televizyon / Genel

Hizmetler

Kablonet ve/veya KabloTV hizmeti ile birlikte sunulan, hava şartlarından etkilenmeyen ve ilave ücret ödemeden birden çok odada kullanabilen, görüntü kirliliği oluşturmayan, 7/24 satış sonrası ücretsiz teknik servis hizmeti sunan analog TV yayın hizmetidir.
KabloTV, Analog KabloTV şebekesi üzerinden verilen dijital tv platformudur.
KabloTV Hizmeti, Analog KabloTV Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.
• KabloTV aboneleri, içinde HD (yüksek çözünürlüklü) kanalların da bulunduğu 210'un üzerinde kanalı üstün görüntü ve ses ile izleyebilmektedirler.
• KabloTV çanak anten gerektirmez. Bağlantınız, Analog KabloTV hattı üzerinden gerçekleştirilir.
• KabloTV frekans kirlenmesinden ve kötü hava koşullarından etkilenmez.
• Müşterilerine 7/24 kaliteli ve ücretsiz teknik servis hizmeti sunar.
• Müşteriler, kurulumda ya da teknik arızaların giderilmesinde kablo ya da yedek parça gibi malzemelere ücret ödemezler.
• KabloTV platformunda sadece Ulusal kanalları değil, İngiltere, Almanya, Japonya, Kore ve Kazakistan gibi ülkelerin sevilen kanallarını da keyifle izleyebilirsiniz.
KabloTV Tarifeleri sayfasında yer alan avantajlı tarife veya kampanyalarımızdan birini seçerek KabloTV abonesi olabilirsiniz.
KabloTV hizmetini izlemek istediğiniz her bir televizyon için ayrı bir set-top box ve abonelik almanız gerekmektedir.
0850 804 4444 nolu çağrı merkezimizi 7/24 arayarak sorununuzu iletebilirsiniz. Servis taleplerinize en geç 5 saat içerisinde ve herhangi bir ücret talep edilmeden cevap verilecektir.
KabloTV hizmetinizi çalışır hale getirmek için uygulanan işlemdir.
KabloTV yayınından faydalanmayı sağlayan şifre çözücü karttır.
Bu kart sadece TÜRKSAT A.Ş. KabloTV yayınından faydalanmak için kullanılır.
Smart kartın arızalanması durumunda teknik servisimiz tarafından ücretsiz değiştirilir. Kart kullanıcı hatasından dolayı arızalanmış veya hasar görmüşse kart ücreti kullanıcıya yansıtılır. Kart ücretini öğrenmek için tıklayınız. Arıza bildirimi için 0850804 4444 numaralı destek hattımızı arayabilirsiniz.

Binamda Hizmet var mı?

Binamda Hizmet var mı?

Halihazırda kullandığınız Kablo TV aboneliğiniz var ise 0850 804 4444 numaralı Çağrı Merkezimizden veya şifremi unuttum kısmından Online İşlem şifrenizi alarak işlem yapabilirsiniz.

App Store
Uygulamamızı indirin
Google Play
Uygulamamızı indirin