Televizyon / Paket, Kanal, İçerik

Hizmetler

KabloTV paketleri; Giriş Paketi, Temel Paket, Üst Paket, Vizioon Sinema Paketi, Altın Sinema Paketidir.
KabloTV Giriş Paketi kanallarına erişmek için tıklayız.
KabloTV Temel Paketi kanallarına erişmek için tıklayız.
KabloTV Üst Paket kanallarına erişmek için tıklayız.
Gümüş Sinema Paketi kanallarına erişmek için tıklayız.
Altın Sinema Paketi kanallarına erişmek için tıklayız.
Paket ekleme işlemini 0850 804 4444 numaralı çağrı merkezimizden, Online işlemlerden ya da Türksat İl Müdürlüklerine/Türksat Abone Ofislerine başvurarak yapabilirsiniz.
KabloTV paketlerinde bulunan kanalların hangi tip yayın yaptığını öğrenmek, paketleri kıyaslamak için tıklayınız. Sadece HD yayın yapan kanalları görmek için "Bul" kutucuğuna HD yazarak arama yapabilirsiniz.
KabloWebTV; KabloTV platformunda yer alan sinema, dizi, tv kanallarını bilgisayarınızdan ve mobil cihazınızdan izleyebileceğiniz uygulamadır. KabloWebTV hizmeti kapsamında, sadece anlaşmalı kanallar sunulabilmektedir.
KabloWebTV'yi bilgisayarınızdan, mobil cihazınızdan izleyebilirsiniz.
KabloWebTV kullanımları Kablonet kotanızı etkilemez. Farklı bir internet sağlayıcıdan internet hizmeti almanız durumunda ise kullanımınız internet kotanızdan düşecektir.
CosmoGo, tek bir üyelikle yüzlerce film, tematik kanalları ve videoları online olarak izleyebileceğiniz bir eğlence servisidir.
İlk ay ücretsiz olmak şartıyla Tarifeler sayfasında yer alan fiyatlarla ücretlendirilir. Kullanım bedeli aylık olarak abonenin Türksat faturasına yansıtılır.
Erişim için gerekli olan kullanıcı adı ve şifre aboneye SMS/e-posta ile bildirilecektir.
Dilediğiniz zaman CosmoGo uygulamasını çağrı merkezi aracılığıyla veya Türksat İl Müdürlüklerine/Türksat Abone Ofislerine bizzat başvurarak iptal ettirebilirsiniz.
Dijital dergi, Sinema kanalları yayın akışına elektonik ortamda ulaşabileceğiniz bir uygulamadır.
İnternet sitemizden dijital dergilere ulaşmak için tıklayınız.
KabloTV platformunda yer alan kanalları KabloTV Tarifeleri adresinde bulabilirsiniz.
0850 804 4444 numaralı çağrı merkezimizi arayarak, Türksat abone merkezlerinden ya da Online İşlemler'den dilediğiniz paketi ekleyebilirsiniz.
Hem yayın* hem de alıcınız bu özellikleri desteklemektedir, yayınları altyazı opsiyonu ile ister orijinal dilinde ister dublajlı olarak izleyebilirsiniz.

* Sadece desteklenen kanallarda.
KabloTV yayın akışına ulaşmak için tıklayınız.

Binamda Hizmet var mı?

Binamda Hizmet var mı?

Halihazırda kullandığınız Kablo TV aboneliğiniz var ise 0850 804 4444 numaralı Çağrı Merkezimizden veya şifremi unuttum kısmından Online İşlem şifrenizi alarak işlem yapabilirsiniz.

App Store
Uygulamamızı indirin
Google Play
Uygulamamızı indirin