TV Her Yerde / Genel

Hizmetler

Türksat TV Her Yerde hizmeti, internet tabanlı dijital TV platformudur. TV Her Yerde canlı TV kanallarını ve zengin yayın içeriğini (film, dizi, belgesel vb.) istediğiniz her yerde izleyebilirsiniz.

Türksat Kablo internet sitesi online işlem merkezi, Kablo Mobil uygulaması, çözüm ortağı satış noktaları ve 0850 804 4444 numaralı çağrı merkezimiz aracılığıyla abone olabilirsiniz. Hemen başvurmak için tıklayın, adres bilginizi seçerek kampanyadan faydalanın.

Öncelikle abonelik başvurunuzu tamamladığınızda cep telefonunuza SMS olarak gelen kullanıcı bilgileri ile www.tvheryerde.com.tr internet sitesinden hesap aktivasyonu yapmanız gerekmektedir. Şifre değiştirme işlemlerinizi hesap aktivasyonu alanından yapabilirsiniz.

Abonelik başvurunuzu tamamladıysanız online işlem kullanıcı adı ve şifrenizle www.tvheryerde.com.trinternet sitesinden hesap aktivasyonu yapmanız gerekmektedir.

i-Kutu sahibiyseniz geçişiniz sizin için otomatik olarak tanımlanır ve TV Her Yerde’yi kullanmaya devam edebilirsiniz. www.tvheryerde.com.tr adresi üzerinden etkinleştirme adımlarını takip ederek üyeliğiniz için kullanıcı adı ve şifre oluşturabilirsiniz. Diğer cihazlarınızla da TV Her Yerde uygulamalarını kullanabilirsiniz. Eğer i-kutunuz yoksa TV Her Yerde için yeni abonelik başlatmanız gerekmektedir.

Evet. Çok daha fazlasını TV Her Yerde’de izleyebilirsiniz.

Profil görselini ve isminizi uygulama içerisinde yer alan Ayarlar / Profil Ayarları kısmına girerek değiştirebilirsiniz.

Türksat Kablo internet sitesi online işlem merkezi, çözüm ortağı satış noktaları ve 0850 804 4444 numaralı çağrı merkezimiz aracılığıyla hizmetinizi iptal edebilirsiniz.

Evet. Aşağıdaki başlıklarda profilinizi yönetebilirsiniz:

 • Ebeveyn Kontrolü
 • Sınırlamalar
 • Kanal Yönetimi
 • Zaman Kısıtlaması
 • İçerik Türü Kısıtlama
 • Türksat Kablo online işlemler hesap şifrenizle www.tvheryerde.com.tr adresindeki etkinleştirme kısmından TV Her Yerde aboneliğinizin şifresini yeniden oluşturabilirsiniz.


  Binamda Hizmet var mı?

  Binamda Hizmet var mı?

  Halihazırda kullandığınız Kablo TV aboneliğiniz var ise 0850 804 4444 numaralı Çağrı Merkezimizden veya şifremi unuttum kısmından Online İşlem şifrenizi alarak işlem yapabilirsiniz.

  App Store
  Uygulamamızı indirin
  Google Play
  Uygulamamızı indirin