S Sport Plus

 • S Sport Plus Uygulaması dünyanın en önemli spor organizasyonlarını ve liglerini hem canlı yayın hem de tekrar izle seçenekleriyle kullanıcılara sunan, internet üzerinden hizmet veren bir yayın platfromudur.
 • S Sport Plus uygulaması, kurulum ve ek bir cihaz gerektirmez, yayınlar doğrudan internet üzerinden, mobil uygulamalarla mobil cihazlarda ya da smart tv uygulamalarıyla geniş ekranlar üzerinden abonelik sonrasında hemen izlenebilir.
 • S Sport Plus Paketi kapsamında sunulan içerikler, https://www.ssportplus.com adresinden bilgisayarla, App Store ve Play Store’dan “S Sport Plus” uygulamasını indirerek tablet ve akıllı telefonlarla ve, Beko /Arçelik, Vestel, Grundig, LG, Samsung Smart TV uygulamaları, Android TV işletim sistemli Smart TV’ler ve media player cihazları, Apple TV ile ve Google Chromecast cihazları üzerinden izlenebilecektir.
 • S Sport Plus uygulamasıyla, Euroleague, La Liga, NBA, UFC, Serie A Ligi, NFL, Wimbledon ve ATP Tenis Turnuvaları gibi dünyanın önde gelen spor organizasyonlarını canlı yayın ve tekrar izle seçenekleriyle izlenebilecektir. Kullanıcılar izlemek istedikleri maç ya da yarış programını diledikleri yerde S Sport Plus’ın çoklu ekran teknolojisiyle izleyebilirler.
 • S Sport Plus Uygulamasına yetkili noktalarımızdan yapacağıınız abonelik başvurusu sonrasında size SMS / e-posta ile iletilecek olan aktivasyon kodunuz ve üyelik linki ile giriş yapabilirsiniz.
 • S Sport Plus Uygulamasından Halihazırda S Sport Plus aboneliği bulunmayan tüm Türksat KabloTV müşterilerimiz faydalanabilecektir. Turksat KabloTV müşterileri, S Sport Plus uygulamasına, Turksat KabloTV abonelikleri üzerinden ek bir servis olarak üye olup, S Sport Plus üyelik bedellerini de Turksat Kablo TV faturaları üzerinden ödeyebilirler. S Sport Plus Uygulaması kapsamında kullanım bedeli aylık olarak Müşterilerimizin Türksat KabloTV faturalarına aktivasyon kodu ve üyelik linkinin gönderilmesi sonrasında yansıtılacaktır.
 • S Sport Plus Uygulaması kapsamında müşteriler (kampanyalı aboneliklerde kampanya fiyatları geçerlidir) 70 TL/Ay karşılığında S Sport Plus sitesine erişim için gerekli kullanıcı adı ve şifre hakkına sahip olacaklardır. S Sport Plus Uygulaması, bu hizmetten taahhütsüz olarak yararlanacak müşteriler için, hizmetin iptal ettirilmemesi durumunda aylık 70 TL/Ay karşılığında her ay otomatik olarak yenilenecektir.
 • S Sport Plus uygulaması Turksat Kablo TV müşterilerimize özel oluşturulan kampanyayla 12 ay taahhütle (ilk ayı ücretsiz) aylık 49 TL’lik sabit fiyat garantisiyle sunulmaktadır. Kampanyaya ilişkin ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
 • Türksat, S Sport Plus Uygulamasından kaynaklı sorunlardan sorumlu olmayıp oluşabilecek sorunlar aşağıdaki iletişim kanalları üzerinden S Sport Plus Müşteri Hizmetleri Ekibine iletilebilir.
  * www.ssportplus.com adresinde yer alan canlı destek ekibiyle 09:00 – 02:00 saatleri arasında bilgi ve destek alabilirsiniz.
  * destek@ssportplus.com eposta adresine eposta gönderebilirsiniz.
  * destek.ssportplus.com adresinde yer alan sıkça sorulan sorulardan aradığınız soruların yanıtlarına hızlıca ulaşabilirsiniz.
 • Tüm konularda hızlı destek için 0850 532 4 777 nolu Whatsapp iletişim hattından 09:00 – 02:00 saatleri arasında bilgi ve destek alabilirsiniz.
 • Müşteri dilediği zaman S Sport Plus uygulamasını çağrı merkezi aracılığıyla veya Türksat İl Müdürlüklerine/Türksat Abone Ofislerine bizzat başvurarak iptal ettirebilir.
 • Bilgilendirme formuna buradan ulaşabilirsiniz.
App Store
Uygulamamızı indirin
Google Play
Uygulamamızı indirin