İnternet SSS > Cihazlar

Hizmetler

Müşterilerimizin PC ,tablet ve mobil cihazlarına internet üzerinden indirdikleri 50 Mbyte dan küçük (.com .exe .msi .bat .vbx .hta .inf .jse .wsh .vbs vb. uzantılı) dosyaları, merkezi sistemlerimiz üzerinden taramadan geçirilmesi hizmetidir.
Antivirüs hizmeti tarifesi için tıklayınız.
Hayır, herhangi bir program kurmanıza gerek yoktur. Kaynağında koruma yapılmaktadır.
Statik IP adreslerine devamlı sabit kalan IP denmektedir.Bu durum kısaca IP atanabilen herhangi bir cihazın sürekli aynı IP adresini kullanması anlamına gelmektedir.Her müşterimiz aynı adreste yalnızca 1 adet statik IP alabilir.
Uyku Yok hizmeti; Eko-Sınırsız, kotalı, duran kotalı ve kullandığın kadar öde tarife kullanıcılarının 00:00 ile sabah 09:00 arasında mevcut hızla yaptıkları ‘’download’’ ları, tarifeden dolayı sahip olunan kota kullanımını ve adil kullanım noktasını etkilemeden kullanabildikleri bir servistir.
Uyku Yok hizmeti tarife ücretine ulaşmak için tıklayınız.
Uyku Yok Plus hizmeti; Eko-Sınırsız, kotalı, duran kotalı ve kullandığın kadar öde tarife kullanıcılarının 00:00-09:00 saatleri arasında yaptıkları ‘’download’’ ları, tarifelerinden dolayı sahip oldukları hız, kota ve adil kullanım noktasını etkileden kullanabildikleri bir servistir. Ayrıca bu hizmeti kullananlar 10 Mbps'ye kadar hızda sınırsız upload hizmetinden faydalanabileceklerdir.
Uyku Yok Plus hizmeti tarife ücretine ulaşmak için tıklayınız.
Nitro hizmeti, bu hizmeti satın alan kullanıcıların hızlarının 24 saat süresince 100 Mbps’ye kadar yükseltilmesidir.
Ay içerisinde en fazla 5 kez hız Nitro hizmetinden yararlanılabilir.
NitroPlus hizmeti, bu hizmeti satın alan kullanıcıların 24 saat süresince “download” hızlarının 100 Mbps’ye kadar, “upload” hızlarının 10 Mbps’ye kadar yükseltilmesidir.
Ay içerisinde en fazla 5 kez NitroPlus hizmetinden yararlanılabilir. NitroPlus hizmetinden her faydalanıldığında Nitro ve NitroUpload ‘un ay içerisinde kullanılma haklarından 1’er hak kullanılmış sayılacaktır.
NitroUpload hizmeti, bu hizmeti satın alan kullanıcıların “upload” hızlarının 24 saat süresince 10 Mbps’ye kadar yükseltilmesidir.
Ay içerisinde en fazla 5 kez NitroUpload hizmetinden yararlanılabilir. NitroPlus hizmetinden her faydalanıldığında 1 NitroUpload hakkı kullanılmış sayılacaktır.

Binamda Hizmet var mı?

Binamda Hizmet var mı?

Halihazırda kullandığınız Kablo TV aboneliğiniz var ise lütfen 0850 804 4444 numaralı Çağrı Merkezimizden veya şifremi unuttum kısmından Online İşlem şifrenizi alarak işlem yapabilirsiniz.