İnternet / Servisler

Hizmetler

Statik IP adreslerine devamlı sabit kalan IP denmektedir.Bu durum kısaca IP atanabilen herhangi bir cihazın sürekli aynı IP adresini kullanması anlamına gelmektedir.Her müşterimiz aynı adreste yalnızca 1 adet statik IP alabilir.
Uyku Yok hizmeti; Kotalı, Duran Kotalı ve Kullandığın Kadar Öde tarife kullanıcılarının 00:00-09:00 saatleri arasında mevcut hızla yaptıkları ‘’download’’ ları, tarifeden/kampanyadan dolayı sahip olunan kota kullanımını etkilemeden kullanabildikleri bir servistir.
Uyku Yok hizmeti tarife ücretine ulaşmak için tıklayınız.
Uyku Yok Plus hizmeti; Kotalı, Duran Kotalı ve Kullandığın Kadar Öde tarife kullanıcılarının 00:00-09:00 saatleri arasında mevcut hızla yaptıkları ‘’download’’ ları ve 10 Mbps'ye kadar hızla yaptıkları "upload"ları tarifelerinden dolayı sahip oldukları kotayı etkilemeden kullanabildikleri bir servistir.
Uyku Yok Plus hizmeti tarife ücretine ulaşmak için tıklayınız.
Nitro hizmeti, bu hizmeti satın alan kullanıcıların hızlarının 24 saat süresince 100 Mbps’ye kadar yükseltilmesidir.
Ay içerisinde en fazla 5 kez hız Nitro hizmetinden yararlanılabilir.
Nitro İndir hizmeti, bu hizmeti satın alan kullanıcıların 24 saat süresince “download” hızlarının 100 Mbps’ye kadar, “upload” hızlarının 10 Mbps’ye kadar yükseltilmesidir.
Ay içerisinde en fazla 5 kez Nitro İndir hizmetinden yararlanılabilir. Nitro İndir hizmetinden her faydalanıldığında Nitro ve Nitro Yükle ‘nin ay içerisinde kullanılma haklarından 1’er hak kullanılmış sayılacaktır.
Nitro Yükle hizmeti, bu hizmeti satın alan kullanıcıların “upload” hızlarının 24 saat süresince 10 Mbps’ye kadar yükseltilmesidir.
Bulut ortamında, depolama alanları ölçüsünde dosyalarınızı saklayabileceğiniz, istediğiniz dosyaları başka kullanıcılarla paylaşabileceğiniz ve dış ortamdan erişilebilen bağlantılarla şifreli ya da şifresiz olarak açık paylaşımlar oluşturabileceğiniz web, mobil ve masaüstü tabanlı bir dosya barındırma uygulamasıdır. Kablobulut hizmeti ile yüksek miktarda veriyi hızlı bir şekilde alanınıza yüklemek, alanınızdan indirmek mümkündür. İndirme ve yükleme hızı kullanıcının internet hızına ve kullandığı donanıma bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.
Ay içerisinde en fazla 5 kez Nitro Yükle hizmetinden yararlanılabilir. Nitro İndir hizmetinden her faydalanıldığında 1 Nitro Yükle hakkı kullanılmış sayılacaktır.

Binamda Hizmet var mı?

Binamda Hizmet var mı?

Halihazırda kullandığınız Kablo TV aboneliğiniz var ise 0850 804 4444 numaralı Çağrı Merkezimizden veya şifremi unuttum kısmından Online İşlem şifrenizi alarak işlem yapabilirsiniz.

App Store
Uygulamamızı indirin
Google Play
Uygulamamızı indirin