FilmBox+

  • Filmbox+ Uygulaması kapsamında müşteriler (kampanyalı aboneliklerde kampanya fiyatları geçerlidir) ilk ay ücretsiz olmak şartıyla 20 TL/Ay karşılığında Filmbox+ sitesine erişim için gerekli kullanıcı adı ve şifre hakkına sahip olacaklardır. İlk ay ücretsiz hizmet sunumu (her bir müşteri için) sadece bir defaya mahsus (kampanyalı aboneliklerde kampanya fiyatları geçerlidir) uygulanmaktadır. Hepsi Bir Arada kampanyasında ilk ay ücretsiz olarak sunulmamaktadır.
  • Filmbox+ Uygulaması kapsamında kullanım bedeli aylık olarak Abonenin Türksat faturasına yansıtılacaktır. İlk ay hizmet ücretsiz olarak (kampanyalı aboneliklerde kampanya fiyatları geçerlidir) sunulacaktır. Hizmetin iptal ettirilmemesi durumunda aylık 20 TL/Ay karşılığında her ay otomatik olarak yenilenecektir.
  • İlgili uygulamaya ait bedeller müşteri faturasına yansıtılacaktır.
  • Erişim için gerekli olan kullanıcı adı ve şifre aboneye e-posta ile bildirilecektir. Bildirimin yapıldığı andan itibaren ücretsiz süre ve/veya faturalandırma başlayacaktır.
  • Türksat, Filmbox+ Uygulamasından kaynaklı sorunlardan sorumlu olmayıp oluşabilecek sorunlar Filmbox+ sitesinde bize ulaşın kısmında yer alan adres ve numaralardan doğrudan Filmbox’a iletilmelidir.
  • Türksat müşterileri dilediği zaman FilmBox+ üyeliklerini, Türksat çağrı merkezi aracılığıyla veya Türksat Abone Ofislerine bizzat başvurarak iptal ettirebilir.

Bilgilendirme Formu
App Store
Mobil uygulamamızı indirin
Google Play
Mobil uygulamamızı indirin